BURSA SEKTÖR BULUŞMASI

BURSA SEKTÖR BULUŞMASI

Kurulduğu 5 Haziran 2014 tarihinden bu yana, farklı yer ve zamanlarda, Türkiye ve sektör genelini kapsayan bir dernek olma arzusunu sürekli yineleyen ve ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 29 Eylül 2014 tarihinde İstanbul’da, TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiren Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD); bu amaca istinaden, Yönetim Kurulu Toplantıları’nın bir kısmını İstanbul’da, bir kısmı ise diğer illerde yapma ve söz konusu toplantıları takiben de, üye ve sektör temsilcileri bir araya geleceği “Üye İlişkileri Geliştirme ve Sektör Temsilcileri ile Buluşma Organizasyonları” düzenleme kararı almıştı.

Bu kapsamda, AİMSAD Genel Kurulu’nu takip eden ilk Yönetim Kurulu Toplantısı 7 Kasım 2014, Cuma günü Bursa’da gerçekleştirildi. İlk olarak İnegöl’e gelen ve MODEF EXPO – 32. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nı ziyaret eden AİMSAD’ın Yeni Dönem (2014-2017)Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Yetkilileri, fuar merkezinde İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan AYHAN ve yerel basın mensupları ile bir araya geldikleri bir toplantı da yaptıktan sonra Bursa’ya, Hilton Oteli’ne geçerek AİMSAD’ın 8. Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdiler. AİMSAD Yetkilileri, bunu takiben düzenlenen kokteyl organizasyonunda üye firma ve sektör temsilcileri ile buluştular.

AİMSAD Bursa Sektör Temsilcileri Buluşması’na ilgi büyüktü. Tüm üye firmaların, sektör firmalarının ve basının davet edildiği organizasyona 36 konuk icabet etti. Bu önemli buluşmada AİMSAD Yönetim Kurulu’nu temsilen söz alan Dernek Başkanı Mustafa Sabri EROL, tüm konuklara katılımları için teşekkür ettikten sonra katılımcılara AİMSAD’ın “Yeni Yönetim Dönemi Taslak Faaliyet Programı ve Proje Öngörüleri” ile ilgili bilgiler aktardı.

Tüm sektör temsilcilerini Dernek üyeliğine davet eden Mustafa S. EROL; konuşmasında, kamu kurumları nezdindeki temasların yanı sıra sektörel istatistikler, yurt içi ve yurt dışı fuarlar gibi konulardaki Dernek çalışmalarının başladığının da sinyallerini verdi. AİMSAD’ın Bursa Sektör Temsilcileri ile buluşması, iyi niyet temennileri ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu. Bir sonraki toplantının İstanbul’da, daha sonraki buluşmanın Ankara ve İzmir’de gerçekleşmesi planlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın