ST Endüstri Radyo

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde Platform sektörünün gündemini Personel Kaldırma ve İletme Platformları İşletmecileri Derneği (PLATFORMDER) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Saruhan Günaydın ve Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Tuncer ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde iş makineleri sektörünün gündemini Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İMDER) Genel Sekreteri Oğuz Yusuf Yiğit ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde makina sektöründeki Arge ve inovasyona yönelik fon ve çağrıların detaylarını TAGES Teknoloji Arge ve İnovasyon Danışmanlık A.Ş. CEO’su Leyla Arsan ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde ağaç işleme makine ve yan sanayisi sektöründeki gelişmeleri AİMSAD-Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erol ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde makine sektörü ihtisas fuarlarını ve fuarcılık sektöründeki gelişmeleri TÜYAP Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde savunma, havacılık ve uzay sektörlerindeki gelişmeleri SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami Keleş ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın bu bölümünde plastik ve plastik makinaları sektöründe yaşanan gelişmeleri PAGDER - Plastik Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Dr. Selçuk Mutlu ile konuştuk.

Makinanın Gündemi programımızın ilk bölümünde makina sektöründe yaşanan gelişmeleri ve 2019 yılı öngörülerini MAKFED (Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu) Genel Sekreteri Zühtü Bakır ile konuştuk.