AİMSAD yaptığı işbirlikleriyle üyelerine avantaj sağlıyor

AİMSAD yaptığı işbirlikleriyle üyelerine avantaj sağlıyor

AİMSAD, düzenlediği toplantı ve organizasyonlarla sektörel yol gösterici olduğu üyelerine farklı kurumlarla yaptığı işbirlikleri ile de birçok avantaj sağlıyor. Inspecco Belgelendirme, Accor Otelleri ve Pusula İletişim  işbirliği içinde olunan firmalar arasında yer alırken, AİMSAD yakıt, araç kiralama, kargo gönderimi gibi sektördeki işbirliği uygulaması girişimlerini sürdürüyor.


AİMSAD ile Inspecco Belgelendirme firması arasında yapılan işbirliği kapsamında, AİMSAD üyesi firmalara CE Akreditasyonu, ISO 9001: 2015 belgelendirme ve ekipmanların periyodik bakım ürünleri kapsamında özel ücretler uygulanacak.


Öte yandan AİMSAD ile Accor Otelleri arasında yapılan işbirliği kapsamında da AİMSAD üyesi firmalara indirim sağlanacak. İndirimli fiyatlardan faydalanabilmek için üyelerin seyahat öncesi ilgili otele rezervasyon yaptırması ve konaklayacağı oteldeki yetkililere AİMSAD Üye Kartını göstermesi yeterli olacak. Çalışan ya da misafir konaklamaları olması halinde ise konaklama yapılacak otel, konaklama tarihleri ve misafir bilgilerini AİMSAD Genel Sekreterliği’ne (aimsad@aimsad.org) yazılı olarak bildirim yapılması gerekecek. Bu çerçevede, üye kartı eline ulaşmamış veya kaybetmiş olan üyelerin AİMSAD Genel Sekreterliği’ne yazılı olarak başvuruda bulunması gerekiyor.
AİMSAD’ın işbirliği içinde olduğu bir diğer kurum ise Pusula İletişim oldu. E-posta çözümleri konusunda gerek özel sektöre gerekse kamu kurumlarına hizmet veren Pusula İletişim firması ile yapılan işbirliği kapsamında kurumsal e-posta ve toplu e-posta gönderimi hizmetleri için üyelere ilk yıl için yüzde 50, ilerleyen yıllarda ise yüzde 15 indirim uygulanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın