Yurtiçi Fuar ve Panel Organizasyonu

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İşadamları Derneği (AİMSAD) işbirliği ve TÜYAP organizatörlüğünde bu yıl ikinci kez İzmir’de düzenlenen, ağaç işleme teknolojisi ve mobilya yan sanayi sektörlerinin buluşmalarından biri olan İZWOOD 2018 Fuarı, Fuar İzmir’de yapıldı.

Fuarİzmir’de 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen İZWOOD 2018 Fuarı’nın 3. gününde, TÜYAP’ın destekleri ile AİMSAD tarafından gala yemeği ve ödül töreni düzenlendi. 12 Nisan ...

Geçen yıl nisan ayındaki İZWOOD Fuarı çerçevesinde ilki yapılan Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli’nin ikincisi, bu yıl 12-13 Nisan tarihlerinde sanayiciler ile akademisyenleri bir araya getirdi. İlki büyük beğeni toplayan panel, geçen yılki gibi bu yıl yine yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Geçen yıldan farklı olarak akademisyenlerin de söz aldığı panelde, sanayici ve akademisyenlerden oluşan toplam 15 konuşmacı sunum yaptı.

AİMSAD, 19-21 Ekim 2017 tarihleri arasında Düzce’de düzenlenen “Mobilya Endüstrisinde Üniversite-Sanayi İşbirliğinin Önemi ve Kurumsal Gelişim” temalı 4. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Kongresi’nde standı ve görüşleriyle yer aldı. AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak, Üniversite-Sanayi İş Birliği panellerinin ikincisine konuşmacı olarak katıldı.

Yıllardır sektöre yön veren, en yeni trendlerin, inovatif ürünlerin sergilendiği Ağaç İşleme Makineleri Fuarı, bu yıl 30. kez sektöre kapılarını açacak. Fuar firmalara bu yıl da, verimliliklerine katkı sağlayacak ürünleri, iş birlikteliklerini ve çözüm ortaklıklarını bulma fırsatı sunacak.

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve TÜYAP işbirliği ile düzenlenen İZWOOD 2017 Fuarı, ağaç işleme makineleri ile mobilya ve orman ürünleri endüstrilerini bu yıl ilk kez İzmir’de bir araya getirdi.

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) desteğiyle Ağaç İşleme Makinesi; 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde eş zamanlı olarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları, katılımcı ve ziyaretçilerine sadece fuar süresince değil, firmaların ve ürünlerinin tanıtılması konusunda yenilenen internet siteleri ve sosyal medya hesapları ile de destek olmaya devam ediyor.

AİMSAD, her yıl REED TÜYAP Fuarcılık A.Ş. tarafından İstanbul’da, TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen; Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı&r...

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob 2015 Fuarları, 10-14 Ekim 2015 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağaç işleme makineleri, mobilya ve orman ürünleri endüstrilerini bir araya getirecek. Dünyan...

AİMSAD girişimleri ve REED TÜYAP Fuarcılık desteğiyle, İstanbul Ağaç İşleme Makinesi Fuarı’nın destek kapsamına alınması yönündeki 2017 yılı Aralık ayından bu yana sürdürülen girişimler neticesinde mutlu son...