Ağaç İşleme Makinesi Fuarı 30.Yıl

Ağaç İşleme Makinesi Fuarı 30.Yıl

Bu yıl 30. kez düzenlenecek olan Ağaç İşleme Makinesi; Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde İntermob Fuarı ve Promatt Özel Bölümü ile eş zamanlı olarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Ağaç İşleme Makinesi Fuarı, 30 yıldır sektörün kalbinin attığı cazibe merkezi olma özelliğini her geçen yıl büyüyerek ve gerek katılımcılar gerekse ziyaretçiler açısından verimliliğini artırarak korumayı başardı. İntermob Fuarı ile birlikte mobilya sektörünün tüm Avrasya Bölgesi’ndeki en prestijli ve en kapsamlı tedarik merkezi olan Ağaç İşleme Makinesi Fuarı, bu yıl da yenilenerek ve gelişerek sektöre güç katmaya devam edecek.

Geniş ürün kapsamı

Orman endüstrisi makineler ve teknik donanım, ağaç laminasyon makineleri, tutkallama makineleri, ahşap ve plastik işleme için el aletleri, ahşap artıklarını toplama ekipmanı, birleştirme ve montajlama makineleri, yüzey işlem makineleri gibi sayısız ürünün sergilendiği; yurt içi ve yurt dışından alanının öncüleri konumundaki çok sayıda lider firmanın katılım gösterdiği Ağaç İşleme Makinesi Fuarı, eksiksiz ürün skalası ile sektör profesyonellerine aradıkları her ürünü rahatlıkla bulabilmeyi vaat ediyor.

MyTüyap ve B2B Eşleştirme Programı

TÜYAP bünyesinde yıllardır her türlü teknolojik yeniliği gecikmeden tatbik eden Ağaç İşleme Makinesi Fuarı yenilikleri ile katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir fuar deneyimi sunuyor. TÜYAP’ın mobil aplikasyon uygulaması My TÜYAP üzerinden ziyaretçilerimiz katılımcıları görebilecek, E-Davetiye alabilecek, Alan İçi Navigasyon Uygulaması ile fuar alanında gitmek istediği noktayı kolayca bulabilecek.

TÜYAP’ın bir diğer yeniliği olan B2B toplantı ve eşleştirme programı kapsamında da ön kayıt yapan ziyaretçiler, ilgilendikleri ürün gruplarının, üretim, satış ve dağıtımını yapan firmaları görüntüleyebilecek, bu firmalara mesaj ve toplantı talebi gönderebilecekler. Fuar katılımcıları ise otomatik olarak bilgilendirilecekleri bu talepleri değerlendirip onayladıkları ziyaretçiler ile B2B görüşmelerini fuar öncesinde ayarlayabilecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın