İZWOOD 2018 En İyi Stand ödüleri

İZWOOD 2018 En İyi Stand ödüleri

Fuarİzmir’de 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen İZWOOD 2018 Fuarı’nın 3. gününde, TÜYAP’ın destekleri ile AİMSAD tarafından gala yemeği ve ödül töreni düzenlendi. 12 Nisan 2018 akşamı 150 kişinin katıldığı gala yemeği, Anemon Fuar Oteli Kadife Kale Salonu’nda gerçekleştirildi. Gala yemeğine sektör temsilcileri ile Ağaç İşleme Teknolojileri Paneli’nde bulunan akademisyenler katıldı.
AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol’un açılış konuşması ile başlayan gala yemeği, TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmet A.Ş İzmir Bölge Müdürü Alp Köseli’nin konuşması ile devam etti.

Mustafa Sabri Erol açılış konuşmasında, AİMSAD’ın projeleri ve Anadolu Fuarları hakkında bilgi vererek,  sanayi-üniversite işbirliği kapsamında AİMSAD’ın yaptığı organizasyonları katılımcılara aktardı. Gelecek dönem projelerine yönelik planları da salondakilerle paylaşan Erol, konuşmasının sonunda bütün misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmet A.Ş İzmir Bölge Müdürü Alp Köseli ise yaptığı konuşmada AİMSAD ve TÜYAP işbirliğinin devam etmesinin önemine vurgu yaparak, katılımcıları misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gala yemeğinde, açılış konuşmalarının ardından “İZWOOD 2018 Fuarı En İyi Stand Ödülü” alan firmalara ödülleri taktim edildi.  Bu kapsamda ‘İZWOOD 2018 Fuarı En İyi Stand’ ödülü AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol tarafından AES Elektronik ve Makina San. Tic. A.Ş. firması adına Volkan Kibar’a, ‘En İyi İkinci Stand’ ödülü AİMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yesari Yerli tarafından Çetinmak Makina Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. adına Yelda Akıncı’ya, ‘En İyi Üçüncü Stand’ ödülü ise AİMSAD İmalatçılar Komitesi Başkanı Merdan Şerefli tarafından N.F.M Mızrak Makina Nak. San. Tic. Ltd. Şti. adına Ömer Mızrak’a verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın