AİMSAD Dergisi’nin İlk Sayısı

AİMSAD Dergisi’nin İlk Sayısı

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşım çerçevesinde hazırlanan ve yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkan AİMSAD Dergisi’nin ilk sayısı çıktı.

AİMSAD’ın resmi yayın organı olan, 2 aylık periyotlar ile yayınlanacak ve her sayısı 3.500 adet basılıp, ücretsiz olarak dağıtılacak olan AİMSAD Dergisi; zengin içerik, kaliteli baskı ve doğru dağıtım noktaları ile okunurluk oranını en üst düzeye çıkararak sektörün önde gelen dergisi konumuna gelmeyi hedefliyor.

AİMSAD Dergisi’nde Genel Yayın Yönetmeni olarak AİMSAD Genel Sekreteri Gamze TAŞPOLAT ALTINYAY, Sorumlu İşleri Müdürü olarak AİMSAD Genel Sekreter Yardımcısı Arif Onur KAÇAK, Reklam ve İletişim Sorumlusu olarak ise AİMSAD İdari ve Mali İşler Sorumlusu Ezgi KURT görev yapıyor. Derginin içerik ve tasarım hizmeti, kurumsal dergicilik alanında yetkin bir ekip ile hizmet veren Devinim Yayıncılık firması tarafından veriliyor.

AİMSAD etkinliklerinin yanı sıra sektördeki gelişmelerin ve sektör temsilcilerinin haberlerinin yer aldığı AİMSAD Dergisi’nin Yayın Danışma Kurulu ise TÖRK Makine San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sabri EROL, LEITZ Kesici Takımlar San. Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yesari YERLİ ve AS Metal Ağaç Makinaları San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Gürkan NECİPOĞLU’ndan oluşuyor.

İlk sayısı Temmuz-Ağustos 2015 sayısı itibariyle yayımlanan ve sektörün en güçlü sesi olacak AİMSAD Dergisi’nin dağıtım adresleri sektör dinamikleri tarafından oluşturulduğundan, sektördeki tüm paydaşları kucaklayan bir kitleye dağıtılacak.  İlgili kamu kurumları, ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, üniversiteler, meslek yüksekokulları, teknik ve endüstri meslek liseleri, mobilya dernekleri, mobilya üreticisi firmalar ile diğer sektör ve yan sanayi firmalarına ulaştırılacak olan AİMSAD Dergisi, haber ve reklam içeriğiyle tüm sektör temsilcileri için doğru bir iletişim ve temsil mecrası olacak.

 

AİMSAD Dergisinin Online Versiyonu için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın