Konya Sanayi Odası’na AİMSAD’tan ziyaret

Konya Sanayi Odası’na AİMSAD’tan ziyaret

AİMSAD, 8 Şubat 2018 tarihinde yaptığı Konya ziyareti ile sanayi sektörünün ve ağaç işleme makineleri sektörünün temsilcilerine dernek bünyesindeki çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verme imkanı buldu.

AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sabri Erol, AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak ve Mali ve İdari İşler Sorumlusu Ezgi Kurt’tan oluşan AİMSAD Heyeti’nin Konya’daki ilk durağı, Konya Sanayi Odası oldu.

AİMSAD heyetini ağırlayan Konya Sanayi Odası Genel Sekreteri Sedat Taşkazan ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Albayrak ile yapılan görüşmede sektör ile ilgili bilgiler verildi.

Konya Sanayi Odası ile yapılan görüşmelerin ardından Konya’da bulunan ağaç işleme sektör firmaları ziyaret edildi. AİMSAD’ın 2018 yılı çalışmalarının anlatıldığı ziyaretlerde ayrıca, firmaların sektör hakkında yaşadığı sorunlar hakkında bilgiler alınarak, bunların çözümüne yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.  Heyetin son durağı ise TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi oldu.  TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Ayyıldız’a ziyaret ile de iki kurum arasında ilişkiler güçlendirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın