AIMSAD 3. Olağan Genel Kurul İlanı Hk.
AIMSAD 3. Olağan Genel Kurul İlanı Hk.

Sayın Üyemiz,

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği’nin (AİMSAD) 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ilki 31 Mart 2021, Çarşamba günü saat 11:00’de, AİMSAD Toplantı Salonu’nda icra edilecektir.

Belirtilen tarihte çoğunluk sağlanmadığı takdirde ise ikinci toplantı, çoğunluk aranmaksızın 8 Nisan 2021, Perşembe günü  Bursa Sheraton Otel'de 10:00 – 10:50 saatleri arasında gerçekleştirilecek kayıt ve ikram ardından saat 11:00-14:00 saatleri arasında Rodos-2 Toplantı Salonu'nda icra edilecektir. Toplantı akabinde öğle yemeği ikramımız olacaktır.

Pandemi kuralları çerçevesinde; oy kullanacak üye firma temsilcisi dışında kimse salona alınamayacak olup, toplantı salonuna giriş öncesinde HES kodu sorgulaması gerçekleştirilecektir. Yoğunluk oluşmaması adına olabildiğince zamanında gelinmesini ve HES kodunuzun kayıt sırasında hazır edilmesini önemle rica ederiz. Toplantı süresince maske takılması zorunlu olup, yedek maske ve dezenfektan toplantı sırasında hazır bulundurulacaktır.

Genel Kurul taslak gündemine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Genel Kurulumuz’da Derneğimiz AİMSAD’a üye olan tüzel kişiler, esas olarak temsil ve ilzamla yetkili kişi veya bu kişi tarafından AİMSAD Tüzüğü’nün 16. Maddesi’ne uygun olarak görevlendirilecek bir temsilci vasıtasıyla oy kullanacaktır. AİMSAD Dernek Tüzüğü’nün 16. Maddesi; “Temsilcinin kendisi üye şirketi doğrudan temsil ve ilzamına yetkili değil ise bu temsilcinin Yönetim Kurulu Üyesi, Şirket Ortağı, Şirket Müdürü veya Şirketin ücret bordrosuna kayıtlı olması gerekir” hükmünü içermektedir.

Bu sebepten ötürü, temsille görevlendirilecek kişinin oy kullanabilmesi için, firmanın antetli kağıdına hazırlanacak olan ve bu linkte örneği sunulan Temsilci Görevlendirme Yazısı'nın imzalanıp kaşelenerek; belirtilen diğer evraklar ile birlikte, Genel Kurul’dan önce Derneğimiz Genel Sekreterliği'ne ulaştırılması gerekmektedir.

Derneğimiz hakkında önemli kararların alınacağı Genel Kurul toplantımıza katılımlarınızı rica ederiz.

Üye firmalarımıza önemle duyurulur.

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD)
Woodworking Machinery and Side Industries Businessmen Association