AIMSAD Üye Duyuru No: 535
AIMSAD Üye Duyuru No: 535

Sayın Üyemiz,

Siz değerli üyelerimizin yurtiçi ve yurtdışındaki birçok platformda tanıtımlarına katkıda bulunmaya yönelik olarak her yıl yayımladığımız üye kataloğumuzun 2021 yılı için hazırlık çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.

AİMSAD Üye Kataloğu; 2021 yılında -gerçekleşmesi halinde- Dubai Woodshow, Almanya Ligna, Rusya Woodex, Cezayir Woodtech Algeria ve İstanbul WOODTECH Ağaç İşleme Makinesi fuarlarında dağıtımı sağlanacaktır. Geri kalanının dağıtımına ise, sektörümüz ile alakalı yerli ve yabancı kamu kurumları, meslek odaları, mobilya dernekleri ve üniversiteler gibi akademik kurumlara gönderim yapılarak devam edilecektir.

2021 yılından itibaren uygulanmak üzere, üye kataloğumuzun tasarımında ve içeriğinde değişiklik yapılmıştır. Dolayısıyla, tüm üyelerimizin bilgilerini yeniden girmesi gerekecektir. Aşağıdaki internet bağlantısı üzerinde yer alan AİMSAD Üye Katalog Bilgi Formu’nu en geç 22 Ocak 2021 tarihi mesai bitimine kadar doldurarak, AİMSAD’a ulaştırmanızı önemle rica ederiz.

AİMSAD Üye Katalog Bilgi Formu: https://forms.gle/k8BeMHPL93Vgh2oq7    

Buna ek olarak, AİMSAD Üye Kataloğu’nda arzu eden üye firmalarımızın reklamlarına da yer verilebilecek olup; uygulanacak olan Reklam Fiyatları ise şu şekilde belirlenmiştir:

Sınırlı sayıdaki reklam alanları için katalog bilgi formunda yer alan Reklam Talep kısmını doldurmanız yeterlidir. Reklam çalışmalarını ise; aimsad@aimsad.org adresine gönderilmesini rica ederiz. Kataloğun dağıtımı hem yurt içinde hem de yurt dışında yapılacağından dolayı reklam çalışmalarınızın Türkçe ve İngilizce (tek çalışma üzerinde iki dil) olarak hazırlattırılmasını tavsiye ederiz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD)
Woodworking Machinery and Side Industries Businessmen Association