Projeler

​“KADIN İSTERSE HERŞEYİ BAŞARIR!” Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği’nin (AİMSAD) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle hazırladıkları reklam filminde “Kadın İsterse Her Şeyi Başarır...

Ağaç işleme makineleri sanayicilerinin tüm sorunlarını çözmeyi amaç edinmiş olan AİMSAD, sektördeki ara elemanı kalifiye hale getirmek için Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde, AİMSAD...

AİMSAD tarafından düzenlenen Geleneksel İftar Yemeği, ağaç işleme makineleri, mobilya ve makine sektörünün önde gelen isimlerinin biraraya geldiği önemli bir buluşma noktası oldu.

… Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Makine ve Eğitim Desteği

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İşadamları Derneği (AİMSAD), üye firmalarında çalışan kadın yöneticiler ve kadın çalışanlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla rol aldıkları reklam filminde “Kadın başımıza çıktık yola, kadın başımıza başarıyoruz” diyerek, kadınların her alanda başarılı olabileceğine dikkat çeken bir mesaj yayınladı.

Ağaç işleme makineleri sektörü, bünyesinde faaliyet gösteren iş kadınlarının yaptığı işbirliği ile gücüne güç katacak.

Mesleki eğitim merkezi projesi kapsamında Dikmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve MAN Türkiye A.Ş. firmasının yıllardır yürüttükleri çalışmaların yerinde incelendiği ziyarette, AİMSAD tarafından İstanbul’da hayata geçirilmesi planlanan mesleki eğitim merkezi projesine altyapı oluşturması için önemli bilgiler alındı.

Sektörün yol göstericisi olan AİMSAD, anlaşma yaparak üyelerine avantaj sağladığı firma ve kurum sayısını artırmaya devam ediyor.

Sadece ağaç işleme makineleri sektörü tarafından değil makineyle dolaylı olarak iletişim halinde olan tüm sektörler tarafından takip edilen AİMSAD Dergisi, 3 yıldır yaptığı başarılı yayıncılıkla sektörünün en doğru ve en güncel haber kaynağı oldu. İlgi çeken içeriğiyle sektörün sesi olmaya devam edecek olan derginin çıkış hikayesi ve amaçları ile bugün geldiği noktayı AİMSAD’ın Basın Yayın ve Tanıtım Komitesi ve aynı zamanda AİMSAD Dergisi’nin Yayın Danışma Kurulu Üyeleri olan Gürkan Necipoğlu, Ahmet Yesari Yerli ve Münevver Çiloğlu’ndan dinledik.

AİMSAD, sektörün en önemli sorunlarından biri olan mesleki eğitim konusunda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek verdiği desteği sürdürüyor. AİMSAD Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetler Komitesi, bu desteğ...

AİMSAD, düzenlediği toplantı ve organizasyonlarla sektörel yol gösterici olduğu üyelerine farklı kurumlarla yaptığı işbirlikleri ile de birçok avantaj sağlıyor. Inspecco Belgelendirme, Accor Otelleri ve Pusula İletişim ...

Sanayi-okul işbirliği çerçevesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden AİMSAD, bu amaçla 6 Mart 2018 Salı günü Haydarpaşa Meslek Lisesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi