Orman Yangınları için Fidan Bağışı Kampanyası
Orman Yangınları için Fidan Bağışı Kampanyası

Hepimizi derinden üzen; Adana, Mersin, Antalya ve Muğla’da meydana gelen ve büyük bir kısmı halen devam eden orman yangınları için TEMA Vakfı tarafından başlatılan "YENİDEN YEŞERTECEĞİZ" isimli kampanyasına 5.000 adet fidan bağışı hedefi ile katılım kararı alınmıştır.

Siz değerli üyelerimizden gelecek olan destekler ile bu rakama rahatça ulaşacağımızı biliyor ve AİMSAD olarak kampanyayı 750 adet fidan bağışı ile başlatıyoruz.
 
1 adet fidan maliyeti 10 TL olup, minimum 100 adet fidan tutarı olan 1.000 TL veya katları şeklinde sizlerde bağışta bulunabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen üyelerimiz tarafından bağış miktarı AİMSAD'ın aşağıda yazılı hesap numaralarına gönderilmesi gerekmekte olup, hedefimizin tamamlanması akabinde toplanan bağışlar TEMA Vakfı’nın ilgili kampanya hesabına gönderilerek, dekont ve bağış sertifikası sizlerle ayrıca paylaşılacaktır.

Hesap Sahibi: Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği
Iban No: TR05 0001 5001 5800 7309 9850 36
Banka/Şube: VakıfBank Kartal Şubesi
Açıklama kısmına sadece “BAĞIŞ” yazılmasını rica ederiz.

Bağışların firmanız ve/veya şahsınız nezdinde yapılması mümkündür. Firmanız üzerinden ödenen bağış miktarına ait dekontu giderleştirmeniz mümkündür. Banka üzerinden yapılan bağışlara ayrıca makbuz düzenlenememektedir.
 
Göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.