AİMSAD üyeleri büyük aile buluşması WoodTech Fuarı’nda bir araya gelmeye hazırlanıyor
AİMSAD üyeleri büyük aile buluşması WoodTech Fuarı’nda bir araya gelmeye hazırlanıyor

AİMSAD iş birliğiyle RX Tüyap tarafından organize edilen ağaç işleme makine sektörünün Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olan Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 36. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 19-23 Ekim 2023 tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda AİMSAD üyesi firmalar gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.


Geçtiğimiz yıl Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Fas, Filistin, Gürcistan, Irak, Moskova, Libya, Lübnan, Kuzey Makedonya, Mısır, Özbekistan, Romanya, Sırbistan, Rusya, Tunus, Ukrayna ve Ürdün’den toplamda 12 bin yabancı ziyaretçinin geldiği WoodTech Fuarı’na bu yıl da yabancı alıcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 
Yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını artırmak isteyen katılımcıları için etkin bir ticaret platformu olmaya devam edecek WoodTech Fuarı hakkında daha fazla bilgiye www.woodtechistanbul.com web sitesinden erişebilir, ücretsiz online biletinizi 31 Ağustos 2023 tarihine kadar alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +90 (212) 867 11 00