WoodTech, ağaç işleme makine sektöründe kaçırılmayacak fırsatlar sunacak
WoodTech, ağaç işleme makine sektöründe kaçırılmayacak fırsatlar sunacak

Ağaç işleme makine sektörünün Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarı olan WoodTech, katılımcılarına; hedef pazarıyla doğrudan etkileşim kurmak, ağaç işleme teknolojilerindeki son gelişmeleri öğrenmek, bilgi alışverişinde bulunmak, markalarını güçlendirmek ve yeni iş bağlantıları kurmak için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 36 yıldır sektörün zirve fuarı olmayı başaran WoodTech Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, 19-23 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

Türkiye ekonomisine katkı sağlayan sektörlerin başında gelen ağaç işleme makineleri sektörü, 36. WoodTech-Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı’nda 19-23 Ekim 2023 tarihleri arasında bir araya gelecek. 

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD) ve Avrupa Ağaç İşleme Makineleri Üreticileri Federasyonu (EUMABOIS) iş birliğiyle düzenleniyor. 

Yenilikçi çözümlerini yanı sıra son teknoloji ekipman ve makinelerin tüm yelpazesini sergilemek için dünyanın dört bir yanından katılımcı firmaları bir araya getirecek olan fuarda, ahşap işleme, yüzey işlem makineleri, makine donanımları, ağaç işleme yazılım çözümleri ve orman endüstrisi için makineler sergilenecek. 

Yeni coğrafyaların kapılarını açıyor

36 yıldır devam eden WoodTech, uluslararası çapta ticaretin merkezi olarak, ahşap işleme teknolojilerini ve sektörel yenilikleri fuar ziyaretçileri ile buluşturuyor. Sektöre yeni ihracat pazarları kazandırmak için pazarlama ağını her geçen yıl genişletmeye de devam eden fuar, önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yapmaya ve yurt dışında yeni coğrafyalara açılmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olmaya devam edecek. 

Her yıl ihracat rekoru kırıyor

Ürettiği makinelerle tüm dünyanın ilgisini çeken Türk ağaç işleme teknolojileri sektörü, 2022 yılı sonunda 152 milyon dolarlık ihracat yaparak bir kez daha rekorunu egale etmişti. Yıl boyunca toplam 150 ülkeye ihracat yapma başarısı gösteren sektör, 1 milyon dolar ve üzeri ihracat yapılan ülke sayısını da 45’e yükseltmişti. 

Yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını artırmak isteyen katılımcıları için etkin bir ticaret platformu olmaya devam edecek WoodTech Fuarı hakkında daha fazla bilgiye www.woodtechistanbul.com web sitesinden erişebilir, ücretsiz online biletinizi hemen alabilirsiniz.