AİMSAD üyeleri Kiev’de düzenlenecek All4Wood Fuarı için hazır
AİMSAD üyeleri Kiev’de düzenlenecek All4Wood Fuarı için hazır

AİMSAD’ın desteğiyle TÜYAP tarafından 17-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kiev’de organize edilecek olan All4Wood -  Uluslararası Orman Ürünleri, MDF, Yonga Levha, Parke, Mobilya Yan Sanayii ve Aksesuarları, Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici Takımları Fuarı’nda AİMSAD üyesi Türk ağaç işleme makine sektörü temsilcileri gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

All4Wood–Uluslararası Orman Ürünleri, MDF, Yonga Levha, Parke, Mobilya Yan Sanayii ve Aksesuarları, Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici Takımları Fuarı, TÜYAP tarafından ilk kez 17-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenecek. AİMSAD’ın desteğiyle gerçekleşecek olan fuarın bir holü AİMSAD üyesi firmalar tarafından şimdiden kapatıldı.

İhracat rakamlarının daha da artması için yurt dışı fuarlarının çok kritik organizasyonlar olduğunun bilincinde olan AİMSAD, bu yöndeki çalışmalarını 2022 yılında daha arttırma kararı aldı. 2022 yılında dünyanın birçok farklı ülkesinde düzenlenecek olan fuarlara üye firmaları ile katılmayı planlayan AİMSAD’ın desteklediği All4Wood Fuarı bunlar içinde özel bir yere sahip. Mayıs ayında düzenlenecek olan fuarda AİMSAD ve üye firmaları gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

 

Türk makineleri yeni coğrafyalara açılıyor

Türk ağaç işleme makinelerini başta Ukrayna olmak üzere Belarus, Romanya, Polonya, Letonya ve Litvanya’dan gelecek olan alım heyetlerine tanıtma imkanı yakalayacak olan firmalar, Türk ağaç işleme sektörünün son teknoloji ile üretilen ürün ve hizmetlerini yeni coğrafyalara tanıtacak. Ayrıca TÜYAP, Ukrayna Mobilya Sanayicileri Derneği ile imzaladığı anlaşma kapsamında katılımcılara Ukrayna’daki mobilya üreticileri ile B2B fırsatları sunacak.

All4Wood Fuarı’nda, AES CNC, BSA, As Metal, Timsan, Adaçam Makina, Orent, Ergilsan, Aygen, Serhat Makina, Isımek Makina, Dinçmak Makine, UVTek, Bala Makina, Akemsan, EDDA, Form Makina, Akkuşlar Makina, Üstünkarlı Makine, Canmaksan, Hizmet Him Makina, Mısırlı Group, ABM, Airpak, Maymak Makine, Ayza Mızrak, Vermak Makine, OEMAK, Ünalsan, Ünimak, Schnitzer, Leuco, Nesto Makina, Dates, Testa, Doligno-SCM firmaları stant açacak.