Ağaç işleme ve mobilya yan sanayicileri Haziran’da Çukurova’da buluşuyor
Ağaç işleme ve mobilya yan sanayicileri Haziran’da Çukurova’da buluşuyor

Ağaç işleme ve mobilya yan sanayicileri, 24-27 Haziran 2020 tarihlerinde 3’üncü Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları için TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşuyor.

Tüyap Adana Fuarcılık, 26-29 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 3’üncü Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Mobilya Yan Sanayi Fuarlarını, yeni tip koronavirüs salgını kapsamında alınan önlemler ve yaşanan seyahat engelleri nedeniyle 24-27 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleştirme kararı aldı.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak sektörün hareketlenmesine katkı sağlayacak 3. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları, 24-27 Haziran 2020 tarihleri arasında, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları, bu yıl Türkiye’nin tüm illerinden ve Ortadoğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler’den gelecek olan alım heyetleri ile yeni pazarlara erişim ve yeni iş ortaklıkları sunuyor.

Dinamik ekonomisi, çevre ekonomiler üzerindeki etkisi, hızlı gelişim potansiyeli ve coğrafi konumu ile geleceğin en önemli küresel ticaret merkezlerinden biri olmayı hedefleyen Çukurova bölgesi, mobilya yan sanayi, orman ürünleri ve ağaç işleme makineleri sektörlerinde pazar payını arttırmayı hedefliyor.