AİMSAD Dergisi
AİMSAD Dergisi

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşım çerçevesinde hazırlanan ve yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkan AİMSAD Dergisi Temmuz-Ağustos 2015 sayısıyla birlikte yayın hayatına başladı.

AİMSAD’ın resmi yayın organı olan, 2 aylık periyotlar ile yayınlanacak ve her sayısı 4.000 adet basılıp, ücretsiz olarak dağıtılacak olan AİMSAD Dergisi; zengin içerik, kaliteli baskı ve doğru dağıtım noktaları ile okunurluk oranını en üst düzeye çıkararak sektörün önde gelen dergisi konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

AİMSAD Dergisi’nde Sorumlu İşleri Müdürü olarak AİMSAD Genel Sekreteri Arif Onur KAÇAK tarafından yürütülmektedir. Derginin içerik ve tasarım hizmeti, alanında deneyimli olan ZEK Tasarım Hizmetleri firması tarafından verilmektedir.

AİMSAD etkinliklerinin yanı sıra sektördeki gelişmelerin ve sektör temsilcilerinin haberlerinin yer aldığı AİMSAD Dergisi’nin Yayın Danışma Kurulu ise AS Metal Ağaç Makinaları San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Gürkan NECİPOĞLU, LEITZ Kesici Takımlar San. Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yesari YERLİ ve UV Teknoloji Kimya A.Ş. firmasından Münevver ÇİLOĞLU ’ndan oluşmaktadır.

Sektörün en güçlü sesi olan AİMSAD Dergisi’nin dağıtım adresleri sektör dinamikleri tarafından oluşturulduğundan, sektördeki tüm paydaşları kucaklayan bir kitleye dağıtılmaktadır. İlgili kamu kurumları, ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, üniversiteler, meslek yüksekokulları, teknik ve endüstri meslek liseleri, mobilya dernekleri, mobilya üreticisi firmalar ile diğer sektör ve yan sanayi firmalarına ulaştırılacak olan AİMSAD Dergisi, haber ve reklam içeriğiyle tüm sektör temsilcileri için doğru bir iletişim ve temsil mecrası olmaktadır.

AİMSAD Dergisi İnternet Sitesi İçin Tıklayınız

AİMSAD Dergisinin Online Versiyonu için Tıklayınız