AİMSAD\'tan deprem bağış kampanyasına destek
AİMSAD\'tan deprem bağış kampanyasına destek

AİMSAD, tüm Türkiye'yi derinden üzen, Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depreme yönelik; Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından başlatılan deprem bağış kampanyasına 250.000 TL hedefi ile katılım kararı aldı.

AİMSAD tarafından yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

Siz değerli üyelerimizden gelecek olan destekler ile bu rakama rahatça ulaşacağımızı biliyor ve AİMSAD olarak kampanyayı 10.000 TL ile başlatıyoruz.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen üyelerimiz 1.000 TL ve katları olacak şekilde AİMSAD'ın aşağıda yazılı hesap numaralarına bağışlarını gönderebilirler. Hedefimizin tamamlanması akabinde toplanan bağışlar AFAD'ın ilgili kampanya hesabına gönderilerek, dekontu ayrıca sizlerle paylaşılacaktır. Deprem bölgesinde oluşan acil ihtiyaçlar sebebiyle, toplanan bağışların hızlıca gönderilmesi en büyük dileğimizdir. Bağış yapmak isteyen üyelerimizin de hızlı bir şekilde bağışlarını ulaştırmalarını rica ederiz.

Hesap Sahibi: Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği
Iban No: TR05 0001 5001 5800 7309 9850 36
Banka/Şube: VakıfBank Kurtuluş Şubesi

Açıklama kısmına sadece “BAĞIŞ” yazılmasını rica ederiz.

Bağışların firmanız ve/veya şahsınız nezdinde yapılması mümkündür. Firmanız üzerinden yapılan bağış miktarına ait dekontu giderleştirmeniz mümkündür. Banka üzerinden yapılan bağışlara ayrıca makbuz düzenlenememektedir.
 
Göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.