Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları çıtayı yükseltiyor
Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları çıtayı yükseltiyor

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları, katılımcı ve ziyaretçilerine sadece fuar süresince değil, firmaların ve ürünlerinin tanıtılması konusunda yenilenen internet siteleri ve sosyal medya hesapları ile de destek olmaya devam ediyor.

29. Ağaç İşleme Makinesi (Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri) ve 19. İntermob (Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi) Fuarları, 22-26 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl 111 ülkeden ziyaretçi çeken, 29 yıldır istikrarlı bir biçimde büyüyen Ağaç İşleme Makinesi ve 19 yıldır mobilya yan sanayisinin uluslararası pazarlara açılan kapısı olan İntermob fuarları, yarattıkları sektörel güç birliği ile vazgeçilmez bir ticaret merkezi olma niteliğini sürdürüyor.

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği (MAKSDER) işbirliğiyle düzenlenen Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları katılımcı ve ziyaretçilerine sadece fuar süresince değil, firmaların ve ürünlerinin tanıtılması konusunda yenilenen internet siteleri ve sosyal medya hesapları ile de destek olmaya devam ediyor.

İnternet siteleri artık daha kapsamlı…

Katılımcı ve ziyaretçileriyle etkili iletişim kurmak, sürekli bağlantı halinde olmak ve onlara ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtma konusunda maksimum katkıyı sağlayabilmek amacıyla www.agacmakinesi.com ve www.intermobistanbul.com  internet siteleri çok daha etkin, ilgi çekici ve kullanım kolaylığı açısından daha verimli olacak şekilde güncelleniyor. Daha kaliteli ve hızlı hizmet için ara yüzü ve fonksiyonları geliştirilecek web siteleri ile birlikte fuar ile iletişim fuar döneminden ibaret olmakla kalmayıp bütün yıl faydalanabilinecek bir deneyim haline geliyor.

Ağaç İşleme Makineleri-İntermob Fuarları, her geçen gün daha önemli hale geldiği günümüz iş dünyasında firmaların tanıtımı ve marka bilinirliğinin arttırılmasına destek olabilmek amacıyla sosyal medya kullanımı ve dijital pazarlama gereçlerindeki etkinliğini her geçen gün arttırıyor. Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları’na Facebook ve Linkedin hesaplarından ulaşılabilirken, sektörel veri ve istatistiklerin paylaşılacağı sosyal medya hesapları tüm sektörün buluşma noktası haline gelen fuarlar ile ilgili tüm yıl boyunca bilgi edinmeyi ve sektörün nabzını tutmayı kolaylaştırıyor.

ProMatt özel bölümü ile yatak yan sanayinin nabzı artık TÜYAP’ta atacak

Azim ve kararlılıkla Avrasya’nın en büyük ahşap ve mobilya yan sanayi tedarik platformu olan Ağaç İşleme ve İntermob fuarları yeniliklerle geliyor. ProMatt, yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makineleri özel bölümü bu yıl ziyaretçilerimizle buluşacak. Sektörün geleceğini şekillendirecek trendlerin görücüye çıktığı platformu oluşturmak, ziyaretçiler için tüm inovatif ürün ve hizmetlerin görülüp deneyimleneceği merkez olmak ve yüksek ürün ve katılımcı çeşitliliğine ulaşarak, ziyaretçilerin sektöre genel bakış kazanabilmesini sağlamak amacıyla açılan özel bölüm sayesinde yatak imalatı için gerekli her şey tek çatı altında bir arada olacak.