EUMABOIS Genel Kurulu’na AİMSAD ev sahipliği yapacak
EUMABOIS Genel Kurulu’na AİMSAD ev sahipliği yapacak

Avrupa ağaç işleme makinesi üreticilerinin çatı kuruluşu olan Avrupa Ağaç İşleme Makinesi Üreticileri Federasyonu’nun (EUMABOIS) 2018 yılı Genel Kurulu, 27-29 Eylül tarihleri arasında AİMSAD ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Bünyesinde 13 dernek ve 2 firma üyeliği barındıran, dünya üretiminin yüzde 56’sı üyeleri tarafından yapılan EUMABOIS, Genel Kurul için bu yıl İstanbul’da toplanıyor. 850 firmayı temsil eden ve 2016 yılı itibariyle AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erol’un Yönetim Kurulu’nda olduğu EUMABOIS’in Genel Kurulu, Çırağan Sarayı’nda yaklaşık 40 kişinin katılımı ile gerçekleşecek.

Toplantı programına göre, ilk gün Yönetim Kurulu toplantısı ve akşamında misafirlere tekne gezisi organize edilecek. Programın ikinci gününde ise delegelerin katılımıyla Genel Kurul toplantısı ve akşamında Gala Yemeği yapılacak. Ayrıca Genel Kurul toplantısında katılımcılara, bu yıl 31.’si 13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ağaç İşleme Makinesi Fuarı ile ilgili Reed Tüyap yetkilileri bir sunum aktaracak.