AİMSAD, Lisdrevmash 2019’da sektörü temsil etti
AİMSAD, Lisdrevmash 2019’da sektörü temsil etti

Ukrayna’da sektörün en büyük fuarı olarak bilinen ve bu yıl 24-27 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen Lisderevmash fuara sektörü temsilen AİMSAD da katıldı.

AİMSAD, Ukranya’nın başkenti Kiev’de 24-27 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşen Lisdrevmash 2019 Fuarı’na katıldı. Fuarda, AİMSAD’ın yanı sıra üye firmalardan Akemsan ve Üstünkarlı firmaları da yer aldı. Ukrayna ahşap sektörünün önde gelen ticaret fuarı Lisderevmash 2019, bu yıl 18’inci  kez Kiev’de gerçekleştirildi. Yerli ve yabancı uzmanlarca da kabul edildiği gibi, Lisderevmash 2019 Uluslararası Ormancılık Makine ve Ekipmanları Fuarı, Ağaç ve Mobilya Sanayi İhtisas Fuarı, Ukrayna’nın en büyük fuarı olarak biliniyor.

Uluslararası çapta sektörün bir araya geldiği, dünyanın birçok ülkesinden katılımın gerçekleştiği Lisderevmash 2019’a, Türk firmaları da katılım gösterdi. Fuara AİMSAD’ın yanı sıra üye firmalardan Akemsan ve Üstünkarlı firmaları katıldı. Kiev Uluslararası Sergi Merkezi’nde düzenlenen fuara toplam 25 farklı ülke katıdı. Bu ülkelerden 300 firma stant kurdu. 10 bin civarında ziyaretçinin katıldığı fuarda, birçok ülke pavilyonu yer aldı.